اسیدلاکتیک

اسیدلاکتیک

200,000تومان
تولید کننده:ایران
کد محصول: 60سی سی
موجودی 111

بررسی اجمالی

اسیدلاکتیک60سی سی برای تنظیم وکاهشphنوشیدنی مالت وماالشعیراسیدلاکتیک خوراکی80درصدبهترین اسیداستفاده شده درصنعت ماءالشعیرسازی وآبجوسازی خانگی اسلامی است.این اسیدعلاوه براینکه خطرکمتری درهنگام مصرف دارد،به مقدارکمی(5تا10سی سی)می‌تواندPHمخلوط مرطوب کنند...

اسیدلاکتیک60سی سی برای تنظیم وکاهشphنوشیدنی مالت وماالشعیر

اسیدلاکتیک خوراکی80درصدبهترین اسیداستفاده شده درصنعت ماءالشعیرسازی وآبجوسازی خانگی اسلامی است.این اسیدعلاوه براینکه خطرکمتری درهنگام مصرف دارد،به مقدارکمی(5تا10سی سی)می‌تواندPHمخلوط مرطوب کننده راتنظیم کند.

راهنمای اسید لاکتیک; در هنگام مشینگ (مخلوط کردن دانه مالت با اب گرم به منظور عصاره کشی)، یکی از مهمترین عوامل، PH مخلوط است و معمولا باید حدود 5.2 باشد. اما با توجه به اب مصرفی که معمولا پی هاش حدود ۷ دارد، میبایست از اسیدهای خوراکی استفاده شود. عدم تنظیم پی هاش میتواند باعث از دست رفتن بسیاری از قندها شود به طوریکه ابسنجی را تا نصف کاهش میدهد.
بهترین اسید مورد استفاده در صنعت ماالعشیرسازی  اسید لاکتیک خوراکی ۸۰ درصد است که اولا در هنگام مصرف خطر کمی دارد و ثانیا مقدار کمی از ان (۵ تا ۱۰ سی سی) میتواند پی هاش مخلوط خیسانده را تنظیم کند.

نحوه مصرف: بسته به پروفایل اب مصرفی و مالت مصرفی، به ازای ۵ کیلو دانه مالت، در ابتدای مشینگ و بلافاصله پس از مخلوط کردن اب و دانه ها، حدود ۵ تا ۱۰ سی سی اسید لاکتیک اضافه شود.

مشتریان محترم این سایت یک فروشگاه اینترنتی دارای سبدخرید که فرایند سفارش وخریدکالا درون سایت امکانپذیر وارسال به سراسرنقاط ایران 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب